می‌فرمایند که:تو فقط وقتی به خواسته‌های خانواده‌ت اهمیت میدی که خواسته‌های اونا در جهت خواسته‌های خودت باشه. در واقع تو چارچوب ذهنی‌ای که برای خودت ساختی، خانواده هیچ جایگاهی نداره، مگر این که به واسطه‌ش به خواسته‌های خودت برسی» بعد در ادامه می‌فرمایند که:تو آدم خیلی قانعی هستی و من هیچ وقت ندیدم خواسته‌ی زیادی از خانواده‌ت داشته باشی.» و بعد از مطرح کردن چند تا موضوع دیگه ادامه می‌دهند:تو هنوز هم بابت اون موضوع ناراحتی و حالت واقعا خوب نیست. صرفا به خاطر خانواده‌ت و برای این که اونا ناراحت نشن وانمود می‌کنی که حالت خوبه» و باز هم ادامه می‌دهند . من هم نشسته‌ام روبه‌رو‌ی‌شان و فکر می‌کنم واحد اندازه‌گیری تناقض در واحد زمان» چه بود؟

+ در نهایت هنوز هم معتقدند من هیچ ارزشی برای خانواده قائل نیستم.

+ پروژه‌ی ۴۰ روز بدون اینستاگرام رو از ۱۸ تیر تا ۲۷ مرداد با موفقیت گذروندم. از صبح علاوه بر deactive کردن مجدد اینستاگرام، پروژه‌ی یک هفته بدون تلگرام رو هم کلید زدم. امیدوارم این یکی هم موفقیت‌آمیز باشه.

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: خواسته‌های ,خودت ,خانواده‌ت ,ادامه می‌دهند ,خواسته‌های خودت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله سبز ~هامون~ فروشگاه سیبزمینی وبسایت هواداران بهزاد لیتو شرکت ابداع سازه ترسناک ترین وبلاگ دنیا نوشته های الیاس بشکنی دانلود رایگان سفر، گردشگری، رزرو تور داخلی، خارجی، تور لحظه آخری رویای عشق